تلویزیون شهری میدان امام حسین اصفهان (دروازه دولت)

تلویزیون شهری میدان امام حسین اصفهان (دروازه دولت) در نیمه دوم سال 99 ، به سفارش شهرداری اصفهان آغاز شده است. این پروژه در 40 متر مربع مفید با تراکم پیکسلی P5 در ابتدای خیابان خیابان تختی به سمت خیابان چهارباغ اجرا خواهد شد. این تلویزیون شهری بزرگترین تلویزیون شهری اصفهان از لحاظ پیکسلی محسوب می شود. این پروژه هم اکنون در مرحله ساخت و تست کابینت های LED می باشد و سازه آن در محل اجرای پروژه نصب گردیده است . تلویزیون شهری میدان امام حسین اصفهان توسط شرکت نواندیشان هوشمند سپاهان ساخته و اجرا شده است.

تلویزیون شهری میدان امام حسین اصفهان (دروازه دولت) در نیمه دوم سال 99 ، به سفارش شهرداری اصفهان آغاز شده است. این پروژه در 40 متر مربع مفید با تراکم پیکسلی P5 در ابتدای خیابان خیابان تختی به سمت خیابان چهارباغ اجرا خواهد شد. این تلویزیون شهری بزرگترین تلویزیون شهری اصفهان از لحاظ پیکسلی محسوب می شود.
این پروژه هم اکنون در مرحله ساخت و تست کابینت های LED می باشد و سازه آن در محل اجرای پروژه نصب گردیده است .  تلویزیون شهری میدان امام حسین اصفهان توسط شرکت نواندیشان هوشمند سپاهان ساخته و اجرا شده است.
 

مشخصات فنی تلویزیون شهری میدان امام حسین (ع) (دروازه دولت)

ابعاد تلویزیون شهری 40 متر مربع (4 متر ارتفاع در 10 متر عرض)
دات پیچ pixel pitch P5
نوع ماژول LED Outdoor - SMD 64x32 - 320mm x 160mm
نوع کابینت Die Casting cabinet
سیستم کنترلر Nova Star Led
کاربری تبلیغاتی - نمایش بنر تبلیغاتی و پخش تیزر تبلیغاتی - بیلبورد دیجیتال
قابلیت ها تنظیم نور خودکار
سیستم ضد سرقت
سیستم ضد هک نرم افزاری
پخش همزمان 10 فایل مولتی مدیا
ورودی تصویر دیجیتال و آنالوگ
کنترل از راه دور
سنسور دما - رطوبت - دود و نور

مراحل انجام پروژه

جانمایی تلویزیون شهری

چند جایگاه در میدان امام حسین توسط شرکت نواندیشان به شهرداری ارائه گردید و پس از بررسی و نظر شهردار اصفهان ، تلویزیون در ابتدای خیابان تختی به سمت چهارباغ جانمایی گردید

احداث فونداسیون تلویزیون شهری

احداث فونداسیون تلویزیون شهری توسط دپارتمان سازه های شهری و عمرانی شرکت نواندیشان با توجه به تونل مترو که در زیر محل تلویزیون قرار دارد محاسبه و اجرا گردید.

نصب پایه ی تلویزیون در محل

پایه ی تلویزیون شهری دروازه دولت اصفهان به صورت چهارگوش با مقطع مربعی طراحی شده و توسط تیم نصب شرکت نواندیشان در محل قرار گرفت.

نصب فریم تلویزیون شهری

فریم تلویزیون شهری هم زمان با نصب پایه ی تلویزیون در محل نصب گردید.

اجرای نمای کامپوزیت

نمای سازه تلویزیون شهری میدان اما حسین (ع) نمای کامپوزیت می باشد که رایج ترین نما در تلویزیون های شهری است. نمای این تلویزیون شهری به رنگ نقره ای است.

نصب تلویزیون بروی سازه

پس از اتمام نما تلویزیون روی سازه سوار شد و سپس عایق بندی لازم نیز انجام شد.

ارتباط با مرکز پیام

در این مرحله، تلویزیون به مرکز پیام متصل شده و محتوای مورد نظر را نمایش می دهد.

گالری تصاویر

چند جایگاه در میدان امام حسین توسط شرکت نواندیشان به شهرداری ارائه کردید و پس از بررسی و نظر شهرداری اصفهان ، تلویزیون در ابندای خیابان تختی به سمت چهارباغ جانمایی گردید

چند جایگاه در میدان امام حسین توسط شرکت نواندیشان به شهرداری ارائه کردید و پس از بررسی و نظر شهرداری اصفهان ، تلویزیون در ابندای خیابان تختی به سمت چهارباغ جانمایی گردید

تلویزیون شهری .