دانلود نرم افزار HD Player

دانلود نرم افزار hd player

معرفی نرم افزار Hd player

کاربری ساده نرم افزار

این نرم افزار بسیار کاربر پسند و ساده می باشد و کافیست که محتوای تصویری خود را مانند : فیلم ، عکس ، ساعت و … را در سمت چپ نرم افزار اضافه کنید ، سپس مدت زمان پخش آن را تنظیم کنید . حال می توانید پیش نمایش برنامه مورد نظر را در تابلو وسط صفحه مشاهده کنید.
برای اضافه کردن متن های سه بعدی ، قسمت جدیدی به این نرم افزار اضافه شده است با عنوان 3d text که به کاربر این امکان را می دهد تا متن های سه بعدی زیبایی ایجاد کنند.

نرم افزار hd player ورژن های متفاوتی دارد که باید به این نکته توجه کرد.
– بعضی از برد های قدیمی با نرم افزار های جدید hd player سازگار نیست و باعث بهم ریختن تابلو می شود.

کانفیگ برد های hd را میتوان مرحله به مرحله در قسمت screen configuration انجام داد. در صورت برخورد با هر گونه مشکل با تیم نرم افزار نواندیشان تماس بگیرید. 95013131-031

سایر اطلاعات نرم افزار hd player

نرم افزار hp player با پلترفم ویندوز اجرا می شود. این نرم افزار با رابط  های usb و Lan برنامه را به تابلو انتقال می دهد. دانلود نرم افزار hd player برای تابلو سازان ضروری است.
نرم افزار تابلو روان hd player بصورت ریموت نیز عمل میکند و با اتصال به اینترنت و تنظیم آی پی استاتیک میتوان از هر سیستمی که به اینترنت متصل باشد ، برنامه را برای تابلو ارسال کرد.
برای دریافت اطلاعات تابلو بروی نرم افزار ، باید دانلود نرم افزار hp player را انجام دهید سپس سنسور ها را به تابلو متصل کرده و refresh را بزنید . اطلاعات تابلو اعم از نوع اتصال ، دما ، نوع کارکرد و … بروی نرم افزار برای شما نمایش داده می شود.

Sending
User Review
0 (0 votes)
بستن منو